Hotel Bouillon

Szobák és árak megtekintése
Bejelentkezés
Dátum
Kijelentkezés
Dátum
Szobák és Vendégek2 Vendég, 1 szoba
A korrekt összehasonlítás céljából megnyitjuk a Booking.com-ot egy új lapon.
Hotel Bouillon
$$$$

Leírás

Az egész ingatlanban Wi-Fi-t kínáló 3 csillagos Hotel Bouillon körülbelül 4 km-re található az Atelier területétől. A Bouillon városi hotel 16 szobával rendelkezik, amelyekből kilátás nyílik a hegyre.

Elhelyezkedés

Bouillon központja 10 perces sétával elérhető. Az Abbaye Clairefontaine csak egy percnyi autóútra fekszik a hoteltől. Bouillon egyik legfontosabb látnivalója az Archéoscope, amely nagyjából 550 méterre található a szállástól.

A Hotel Bouillon rövid sétára van a Bouillon Tunnel buszmegállótól.

Szobák

A szobákban íróasztal, valamint hangszigetelt ablakok szolgálják a vendégek kényelmét. A hálószobákban kétszemélyes ágyakat és ikerágyakat kínálnak. A szobákban spa kád és zuhanyzó, valamint olyan kényelmi szolgáltatások találhatók, mint hajszárító és zuhanysapka.

Étkezés

Az étterem nyitvatartási ideje nyitva tartás: 12:00 - 20:00. Van egy teraszbár is. A hely továbbá társalgót és teraszt kínál a vendégek kényelméért. Élvezheti a belga konyhát a Route 66 kínálatából, alig 300 méter távolságra.

Fontos információk
Bejelentkezés/Kijelentkezés
15:00-22:00 órától
08:00-11:00 órától
Kényelmi szolgáltatások
Ingyenes, nyilvános parkoló található a helyszínen.
Vezeték nélküli internet elérhető ingyen.
Egyéb információ
Gyermekek és pótágyak
A szobában nem helyezhető el kiságy. 
Házi kedvencek
Háziállatok külön kérvényezéssel engedélyezettek.
Nyelvek
angol, német, holland
Épület
Szobák száma:16
Ár naptár
Ellenőrizze az elérhetőséget és az árakat most!

Szobák és elérhetőség

Junior lakosztály
  • Max:
    2 személy
  • Ágy opciók:
    1 nagy franciaágy
Családi szoba
  • Max:
    4 személy
  • Ágy opciók:
    2 egyszemélyes ágy
Deluxe Junior lakosztály
  • Max:
    2 személy
  • Ágy opciók:
    1 nagy franciaágy

Felszereltség

Főbb felszerelések

WiFi

Wi-Fi

Parkolás

Helyszínen kívüli parkolás

Poggyászmegőrző

Poggyászmegőrzés

24 órás szolgáltatások
Étel/ Ital

Bár/Társalgó

Étterem

TV

LCD TV

Felvonó

Lift

Bejelentkezés/ Kijelentkezés

VIP be-/kijelentkezés

Sport & Fitness

  • Kenuzás
  • Kerékpározás
  • Horgászat

Szolgáltatások

  • Idegenvezetés/Jegyiroda

Étkezés

  • Étterem
  • Bár/Társalgó
  • Csomagolt ebéd

Business

  • Tárgyaló/bankett létesítmények

Gyermekeknek

  • Játékterem

Spa és szabadidő

  • Szabadidős/TV szoba

Kilátás

  • Kilátás a városra

Szobai kényelmek

  • Fűtés
  • Ülősarok
  • Öltöző
  • Terasz

Fürdőszoba

  • Ingyenes piperecikkek

Média

  • LCD TV

Szobadekoráció

  • Szőnyegezett padló
Mutasson minden lehetőségetLehetőségek elrejtése

Alapvető információk az Hotel Bouillon paramétereiről

💵 Legalacsonyabb szobaár 51622 HUF
📏 Távolság a központhoz 700 m
✈️ Távolság a repülőtérhez 126.8 km
🧳 Legközelebbi repülőtér Liege, LGG

Elhelyezkedés

Cím
A cím másolva lett.
Rue Du College 44, Bouillon, Belgium, 6830
Térkép
Rue Du College 44, Bouillon, Belgium, 6830
  • Látnivalók
  • Közelben
  • Éttermek
  • Környékbeli hotelek
Kastély
a Bouillon vár
530 m
Kastély
Bouillon vára
530 m
Quai des Saulx 4
Archéoscope
530 m
Múzeum
Ducal Museum
530 m
Múzeum
Archeoscope Godefroid de Bouillon
530 m
Kastély
Colruyt Bouillon
530 m
Étterem
Pitta Bodrum
270 m
Étterem
L aristide
570 m
Étterem
L'Autrement
570 m
Étterem
Artisan Glacier Pierre Gigot
650 m

Hotel Bouillon értékelések

8.8 /10
Nagyszerű
81 értékelés
Ellenőrzött értékelések  
Fedezze fel a legjobbra értékelt lehetőségeket az általunk ellenőrzött, saját oldalunkról és a Booking.com-ról származó értékelések alapján.
Már járt ott?
Ossza meg velünk a tapasztalatait!
Írjon értékelést

Hotel Bouillon GYIK

Ebédelhetek vagy vacsorázhatok a Hotel Bouillon közelében?
A Hotel Bouillon közelében található legjobb étkezési lehetőségek között szerepel a Route 66 gyorsétterem étterem, mely belga fogásokat kínál, továbbá a Top pizza pizzéria étterem, mely olasz fogásokra specializálódott, a létesítmények 5 és 5 perc sétára vannak.
Mi a Hotel Bouillon hotel legkorábbi és legkésőbbi kijelentkezési ideje?
08:00 és 11:00 között jelentkezhet ki a Hotel Bouillon hotel szálláshelyeiről.
Milyenek az Bouillon városában található Hotel Bouillon hotel szobaárai?
Az Bouillon városában található Hotel Bouillon hotel kezdőára 210 €.
Az Bouillon városi hotel milyen fizetési módokat fogad el?
Az Bouillon városi hotel vendégei számára készpénz, MasterCard és Visa fizetési lehetőség biztosított, továbbá egyéb fizetési módok szintén elérhetők.
Az Bouillon városi hotel milyen szobákat kínál?
Junior lakosztály, Családi szoba és Superior ikerszoba szállástípusok elérhetők az Bouillon városi hotel kínálatából.
Milyen szolgáltatásokat kínálnak az Bouillon városában található Hotel Bouillon szobáihoz?
Az Bouillon városában található Hotel Bouillon minden lakosztálya hangszigetelt ablakokkal, valamint íróasztallal büszkélkedhet, továbbá magán fürdőszobákat kínálnak hajszárítóval, zuhanysapkával és fürdőlepedőkkel felszerelve.
A Hotel Bouillon biztosít ingyenes internet-hozzáférést?
Igen, a Hotel Bouillon Wi-Fi-t biztosít az egész ingatlanban, ingyen.
Az Bouillon városában található Hotel Bouillon személyzete többnyelvű?
Igen, az Bouillon városában található Hotel Bouillon személyzetével holland, német és angol nyelven kommunikálhat.
Szobák és árak megtekintése
Bejelentkezés
Dátum
-
Kijelentkezés
Dátum
Szobák és Vendégek2 Vendég, 1 szoba